TOP LATEST FIVE کارشناسی رنگ خودرو URBAN NEWS

Top latest Five کارشناسی رنگ خودرو Urban news

Top latest Five کارشناسی رنگ خودرو Urban news

Blog Article

زمانی که تصادف و مشکلات خودرو جدی باشد و امکان صافکاری آن موجود نباشد راننده نسبت به تعویض برخی قطعات اقدام می‌کند‌. برخی افراد به جای تهیه کردن قطعات خام و اورجینال قطعات کارشده و دست دوم را خریداری و استفاده می‌کنند.

به طور مثال می‌توان برای خودرو گران قیمت ۳ یا ۴ ساعت زمان برای کارشناسی رنگ اتومبیل گذاشت ولی برای اتومبیل‌های ساده‌تر زمان کمتر خواهد بود.

خیر. سرویس کارشناسی خودرو در تمام شهرها زیر نظر تیم کنترل کیفیت کارشناسی کارنامه است.

اولین بخش شامل بدنه اصلی خودرو متشکل از سقف˓ شاسی و ستون هاست. این موارد معمولا در معرض آسیب کمتری هستند و معیاری برای تشخیص رنگ خوردگی سایر نقاط محسوب می شوند. اما در صورتی که کارشناس تشخیص رنگ خودرو رنگ خوردگی این نقاط را تایید کرد˓ خودرو را از نظر فنی به دقت بررسی کنید، چرا که به احتمال زیاد خودرو قبلا واژگون شده و یا به اصطلاح چپ کرده است.

کارشناس باید تمامی حالات گیربگس اعم از اتومات و دستی بودن را مورد بررسی قرار دهد و از سلامت آن‌ها آگاه شود.

هزینه کارشناسی خودرو ثابت می باشد و فاقد مالیات بر ارزش افزوده است. لذا کارشناس ماشین از پرداخت هزینه اضافی بابت کارشناسی رنگ خودرو خودداری کنید. هزینه کارشناسی خودرو در ماشین های دنده اتومات با خودروهای معمولی مانند پراید متفاوت است.

و در بازار امروز ایران که تقریبا ثبات قیمت چندان تعریف خاصی ندارد شما می‌توانید با کارشناس خودرو و تشخیص رنگ خودرو در محل خود را از یک ضرر میلیونی نجات دهید.

قیمت کارشناسی ماشین (کارشناسی اتومبیل)، عددی واحد نیست و به عوامل بسیاری بستگی دارد.

در این مطلب تلاش کردیم یکی از شاخه های معاینه خودرو را به کسانی که قصد خرید و یا فروش خودروهای کارکرده دارند˓ معرفی کنیم. کارشناسی رنگ خودرو در تشخیص خودرو کارکرده به جای خودرو نو و دست اول کاربرد دارد.

پس از کامل شدن مراحل سفارش و ثبت آن و تایید کارشناسی خودرو بیمه جهت سلامت آن، بیمه‌نامه به آدرس انتخابی شما ارسال خواهد شد.

(تشخیص رنگ خودرو، کارشناسی رنگ خودرو، تشخیص رنگ ماشین)

اطلاعات من را برای دفعه بعدی که می خواهم دیدگاه ارسال کنم در مرورگر ذخیره کن.

آموزشگاه ما با بهره‌ گیری از مدرسان برجسته و صاحب ‌نام حوزه کارشناسی فنی رنگ خودرو، دوره‌ ای جامع و کاربردی را برای علاقه‌ مندان تدارک دیده است.

از طرفی به خاطر حساسیت بالای این بخش ها˓ نقاشان خودرو نیز مهارت و زمان بیشتری صرف رنگ آمیزی این بخش ها می کنند و همین امر لزوم مراجعه به یک کارشناس تشخیص رنگ زبده را دو چندان می کند.

Report this page